Co-packing

Usługa przepakowywania i konfekcjonowania produktów z opakowań zbiorczych w opakowania jednostkowe.
Co-packing cieszy się dużym zainteresowaniem firm dystrybucyjnych, dla których jest szansą na zaistnienie we własnym opakowaniu, przygotowanym z myślą o kliencie docelowym.

Co-packing to również:

 • Etykietowanie produktów
  Jest to usługa polegająca na oklejaniu produktów stosownymi etykietami, naklejkami opisowymi, itp. Świadczymy usługi w zakresie produkcji wielkonakładowej oraz przy nietypowych zamówieniach w małych partiach. Jesteśmy w stanie przywrócić dla potrzeb co-packingu pierwotne projekty opakowań.
 • Tworzenie zestawów promocyjnych
  Przygotowujemy rozwiązania produktowe, które pozwalają połączyć przynajmniej dwa przedmioty. W realizacji projektów wykorzystujemy specjalne rozwiązania do banderolowania, jak taśmy z nadrukiem. Dbamy o funkcjonalność oraz estetykę wykorzystanych rozwiązań.
 • Dokładanie gratisów
  Jednym z rozwiązań w zakresie co-packing jest dokładanie gratisów. Wprowadzamy dodatkowe elementy do standardowej oferty, np. wprowadzamy do prenumeraty gazet dodatkowe gadżety bądź umieszczamy wraz z gazetami różnego rodzaju próbki. Usługi realizujemy dla różnych branż.
 • Zgrzewanie i obkurczanie folii
  Wykonujemy tzw. zgrzewki. Pakujemy produkty w różnego typu folie, również termokurczliwe. Stosujemy materiały sprawdzone o wysokiej jakości i wytrzymałości. Dostosowujemy rozwiązanie do konkretnego produktu, mając na uwadze jego wielkość, ciężar oraz formę.
 • Zarządzanie zwrotami
  Nasze przedsiębiorstwo w ramach usługi co-packing oferuje szereg czynności związanych z zarządzeniem zwrotami, jak: przyjmowanie i rejestrowanie przyjętych zwrotów, sortowanie produktów zgodnie z kryterium przydatności, itp. Zapewniamy pełen profesjonalizm działania.