Oferta dla e-Commerce

Rynek sprzedaży internetowej to najszybciej rozwijający się kanał dystrybucji w Polsce. Z myślą o właścicielach i menadżerach sklepów internetowych przygotowaliśmy ofertę specjalną, związaną z obsługą wysyłek sklepowych. Teraz najnowocześniejszy magazyn klasy A może być zapleczem Twojego sklepu!

Naszym klientom proponujemy szybką realizację zleceń oraz pełną kontrolę nad całym procesem pakowania i wysyłki, który w XS Logistics rejestrowany jest przez 56 kamer HD (nagrania doskonale sprawdzają się jako materiał w postępowaniu reklamacyjnym). Dodatkowo w ofercie e-Commerce oferujemy:

 • Dostawę towarów do magazynu
  Zapewniamy bezpieczną i terminową dostawę towarów do magazynów w ramach obsługi internetowych sklepów. Oferujemy niskie koszty usługi, dzięki ścisłym relacjami biznesowym z firmami kurierskimi.
 • Magazynowanie
  Proponujemy magazynowanie oraz składowanie towarów w nowoczesnym obiekcie o powierzchni 12 tys. m2. Zapewniamy wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki monitoringowi oraz ochronie fizycznej.
 • Przygotowanie i kompletację zleceń
  Świadczymy pomoc w zakresie przygotowania i kompletacji zleceń. Realizacja tej usługi ma na celu poprawę obiegu informacji oraz stworzenie dobrego zaplecza informacyjnego dla Obsługi Klienta.
 • Odpowiednie pakowanie przesyłek wg. ustalonego wcześniej schematu
  Tworzymy warunki do szybkiej, bezpiecznej i bezproblemowej dostawy towarów. Zapewniamy odpowiednie pakowanie przesyłek wg. ustalonego wcześniej schematu. Poprawia to usługę doręczenia.
 • Przygotowanie zestawów promocyjnych
  Tworzymy komplety na bazie minimum dwóch produktów, które docelowo stanowią ofertę promocyjną. Przygotowanie zestawów promocyjnych realizujemy z wykorzystaniem specjalnych rozwiązań banderolowania.
 • Dodawanie gratisów do przesyłki
  Przygotowujemy rozwiązania, które doskonale nadają się do celów promocyjnych i nie tylko. Dodawanie gratisów do przesyłki to usługa, która wpływa korzystnie na budowanie pozytywnego wizerunku.
 • Dostawy do Klientów końcowych na terenie Polski po atrakcyjnych cenach *
  Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport przy niskich kosztach. Oferujemy dostawy do Klientów końcowych na terenie Polski po atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy sprawdzone rozwiązania.
 • Możliwość śledzenia przesyłek w Internecie
  Zapewniamy wysoką jakość obsługi dla sklepów internetowych. Dajemy ich Klientom możliwość śledzenia przesyłek w Internecie. Gwarantujemy w ten sposób dostęp do bieżącej informacji na temat terminu dostawy.

Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi.
Oferujemy korzystne stawki na usługi transportowe przy zachowaniu odpowiedniej jakości i terminowości.

Dostarczamy również odpowiednie rozwiązania informatyczne umożliwiające prowadzenie sprzedaży oraz podgląd stanów magazynowych on-line.

Nasze rozwiązania informatyczne pozwalają Państwu na dostęp nie tylko do samych stanów magazynowych, ale również do statusów przesyłek (zarówno dostaw, jak i sprzedaży).

Zlecenia sprzedaży są składane bezpośrednio w naszym systemie. Dzięki temu informacja o wysyłce pojawia się natychmiast w systemie magazynowym i może zostać niezwłocznie przekazana do realizacji.

Z oferty e-Commerce korzysta m.in. Warsztat24.pl największy polski sklep internetowy dla branży blacharsko-lakierniczej, z ofertą ponad 3 000 artykułów.