Dystrybucja

Oferujemy kompleksowy przewóz ładunków drobnicowych, częściowych oraz całopojazdowych od producenta do ostatecznego odbiorcy. Zapewnimy dystrybucję towarów w odpowiedniej formie, miejscu i czasie.  Pokonywanie barier przestrzennych i czasowych  jest dla nas wyzwaniem. Korzystanie z naszych usług ułatwi ekspansję Twojego przedsiębiorstwa na nowe rynki. Dysponujemy szczegółową wiedzą dotyczącą lokalnych uwarunkowań dystrybucji. Dzięki naszej pomocy, ograniczysz koszty związane z budową własnych kanałów dystrybucji.

Zapewniamy dostawy do:

  • sieci handlowych,
  • sklepów,
  • hurtowni,
  • magazynów,
  • serwisów,
  • klientów indywidualnych, itd.

Transport ładunków drobnicowych — dysponujemy dedykowanym taborem, współpracujemy z uznanymi przewoźnikami posiadającymi nowoczesny gwarantujący bezpieczeństwo ładunku i środowiska naturalnego park samochodowy. Zdajemy sobie sprawę z potencjalnego ryzyka uszkodzenia  Państwa towaru. Dlatego też produkty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Mogą one być stropowane, paletyzowane lub umieszczone w specjalnym kontenerze. Zapewnimy dystrybucję towarów w odpowiedniej formie, miejscu i czasie.  Pokonywanie barier przestrzennych i czasowych  jest dla nas wyzwaniem. Korzystanie z naszych usług ułatwi ekspansję Twojego przedsiębiorstwa na nowe rynki. Dysponujemy szczegółową wiedzą dotyczącą lokalnych uwarunkowań dystrybucji. Dzięki naszej pomocy, ograniczysz koszty związane z budową własnych kanałów dystrybucji. W ramach oferowanej usługi gwarantujemy kompleksowy przewóz ładunków drobnicowych, częściowych oraz całopojazdowych od producenta do ostatecznego odbiorcy.

Serwis paczkowy — dzięki współpracy z wiodącymi przewoźnikami przesyłek kurierskich doręczamy przesyłki następnego dnia roboczego w dowolne miejsce w Polsce. Dostarczamy paczki na terenie Polski i Niemiec. Dostawy na terenie kraju w 24h. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują odpowiednią jakość i terminowość usług. Przesyłki realizujemy w systemie door to door, dzięki czemu towar trafia bezpośrednio do klienta. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Ładunek może być też umieszczony w specjalnym kontenerze. Dostawy organizujemy na terenie całej Europy bezpośrednio do klienta.