Oszczędzamy Twój czas

Już od 2010 r. dostarczamy zintegrowane rozwiązania logistyczne. Działamy według wymogów współczesnego rynku. Oferujemy pełen zakres usług logistycznych.
Nasz system gospodarki magazynowej oparty jest na nowoczesnych procedurach zarządzających i kontrolnych.

Naszym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami zapewniając im profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

67 WYKWALIFIKOWANYCH
PRACOWNIKÓW

24h
SYSTEM PRACY

12.000 m² POWIERZCHNI
MAGAZYNOWEJ

Pracujemy systemowo

XS Logistics od momentu powstania stawia na nowe technologie i narzędzia pracy. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwiło zautomatyzowanie wielu czynności.
Zastosowanie terminali radiowych we wszystkich procesach magazynowych i identyfikacja produktów przy pomocy kodów kreskowych, zgodnych ze standardami GS1 pozwoliło nam na eliminację błędów i konieczności drukowania dokumentów papierowych, zwiększenie wydajności oraz znaczne ograniczenie kosztów.
Wyposażyliśmy magazyn w wiodący na rynku system QGUAR WMS Pro, który wspomaga operacje z zakresu logistyki magazynowania. QGUAR WMS Pro zawiera zestaw wyspecjalizowanych funkcji, które potrafią sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. System wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania zarówno z zakresu technik informatycznych jak i logistycznych.

Komputerowe zarządzanie magazynem za pomocą systemu Qguar WMS Pro minimalizuje czas menedżera potrzebny na analizę sytuacji.
Pozwala na zarządzanie wszystkimi procesami z jednego stanowiska oraz dynamiczny przydział obowiązków dla poszczególnych pracowników.
Umożliwia wczesne reagowanie w sytuacjach wyjątkowych co wydatnio zwiększa jakość obsługi klienta.

Zalety systemu QGUAR WMS Pro

Kompatybilność z wieloma nowoczesnymi urządzeniami zewnętrznymi i wykorzystanie RF – Radio Frequency pozwala na optymalizację procesów i redukcję kosztów. Rozwiązania z zakresu magazynowania i dystrybucji oparte są na najnowocześniejszych procedurach zarządzania bezpieczeństwa i kontroli.

Nasz system pozwala na pełną integrację IT z systemami naszych klientów poprzez EDI – Electronic Data Interchange.

Narzędzie 4WEB, które, pozwala na wykonywanie określonych czynności przy pomocy przeglądarki stron www on-line, oferując m.in. możliwość wprowadzania oraz kontroli zleceń magazynowych, zdalny wgląd w stany magazynowe czy generowanie statystyk i analiz.

W naszym rozwiązaniu IT mają Państwo dostęp również do statusów przesyłek (zarówno dostaw, jak i sprzedaży). Zlecenia sprzedaży są składane bezpośrednio w naszym systemie. Dzięki temu informacja o wysyłce pojawia się natychmiast w systemie magazynowym i może zostać niezwłocznie przekazana do realizacji.