Magazynier

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zleceń
  • kontrola i pakowanie wysyłek
  • wprowadzanie danych do aplikacji systemowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • umiejętności manualne
  • dokładność, skrupulatność, sumienność
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • mile widziany status ucznia/ studenta
  • pracę w systemie I-zmianowym (w godzinach 9-17)
  • wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową

Operator wózka widłowego / Magazynier

  • przyjmowanie dostaw towarów do magazynu
  • kompletowanie paczek do wysyłki
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • samodzielności i umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenia stałe + premia
  • pracę w systemie I-zmianowym
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w długofalowej perspektywie

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: e.kurkowski@app.com.pl lub drogą pocztową:

XS Logistics Sp. z o.o.
ul. Michała Strzykały 2
62-300 Września

Do przesyłanej aplikacji prosimy dopisać oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”